Zaloguj

Warunki użytkowaniaRegulaminPrywatnośćLegalnośćWarunkiMapaReklama

Administracja i moderacja w miarę możliwości podejmie starań mających na celu utrzymanie porządku w serwisie Bajkitv.pl poprzez egzekwowanie postanowień Regulaminu serwisu. Poprzez rejestrację, każdorazowe logowanie i pobyt w serwisie zgadzasz się ze wszystkimi postanowieniami wspominanego Regulaminu, niniejszych Warunków użytkowania i Polityki prywatności oraz akceptujesz je i zgadzasz się z ich postanowieniami. Zgadzasz się również z tym, że każda treść, materiały, linki dodawane przez Użytkowników na Bajkitv.pl wyrażają poglądy i opinie ich autorów, a nie obsługi serwisu, a w tym moderacji i administracji. Za umieszczane w serwisie Treści odpowiada ich autor tak więc nie możesz wysuwać jakichkolwiek roszczeń względem obsługi za treści publikowane przez użytkowników.

Pamiętaj, że w serwisie Bajkitv.pl nie są umieszczone żadne pliki chronione prawami autorskimi, a jedynie informacje na ich temat prezentowane głównie w celach promocyjnych materiałów, produkcji czy ich twórców. Pamiętaj też, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci m. in. jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową. Wszystkie Treści, które są zawarte w tym serwisie oraz na jego podstronach, prezentowane są wyłącznie w celach edukacyjnych lub informacyjnych. Wykorzystywane są dla dobra społecznego i nie powinny służyć w jakichkolwiek innych celach niezgodnych z prawem. Administracja Bajkitv.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, w jakich celach użytkownik wykorzystuje zawarte w serwisie informacje, materiały czy odnośniki, w szczególności, gdyby spowodowało to szkody osób trzecich.

Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do wysyłania okazjonalnych e-maili do każdego zarejestrowanego użytkownika serwisu. Rejestrując się w serwisie akceptujesz też postanowienie o nieusuwaniu publicznych informacji z kont użytkowników takich jak np. liczba postów, linków, a Twoje konto w przypadku braku aktywności w zakresie korzystania z serwisu lub innym przewidzianym przez administrację może zostać wyłączone przez obsługę serwisu lub za Twoim przyzwoleniem.

Zgadzasz się nie wysyłać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych tego typu treści, które mogą być sprzeczne z prawem lub zasadami panującymi w serwisie. Złamanie tych zasad może skutkować trwałym wyłączeniem konta lub otrzymaniem ostrzeżenia w celu ograniczenia korzystania z udostępnionej funkcjonalności dla użytkowników. Aby wspomóc te działania rejestrowane są też adresy IP autorów. Przyjmujesz tym samym do wiadomości, że obsługa serwisu ma prawo do usunięcia, zmiany i wszelkiej korekty Treści zamieszczanych przez użytkowników w każdej chwili, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie Twoje prywatne ustawienia będą przechowywane wraz z innymi danymi dotyczącymi ustawień serwisu i nie będą podawane bez Twojej zgody żadnym organom ani podmiotom trzecim nieposiadającym stosownych uprawnień.

Serwis wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Ciasteczka te nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z serwisu poprzez zapis drobnych zmian wprowadzanych przez Ciebie. Adres e-mail z kolei jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych przy rejestracji informacji i ewentualnym informowaniu o nowościach dostępnych w serwisie.

Jeżeli nie spełniasz któregokolwiek z powyższych warunków, Regulaminu bądź panującej Polityki Prywatności, lub ich nie akceptujesz, prosimy o natychmiastowe opuszczenie Bajkitv.pl.