Zaloguj

Reklama w serwisieRegulaminPrywatnośćLegalnośćWarunkiMapaReklama

Twoja darmowa mini-reklama!
Masz własną stronę lub bloga? Możemy pomóc Tobie rozpowszechnić Twoją stronę w sieci jeśli tylko jest ona zgodna z postanowieniami Regulaminu Bajkitv.pl zupełnie za darmo. Dzięki temu Twój blog lub strona może zyskać wielu nowych odbiorców. Jak? To proste:

Ty promujesz Nas, a my Ciebie:
1. Dodaj jedną z poniższych form reklamowych Bajkitv.pl w widocznym miejscu Twojej strony lub bloga.
2. Dokonaj edycji swojej sygnatury na Bajkitv.pl zamieszczając link do swojej strony lub bloga.
3. Sygnatura z linkiem do Twojej strony będzie widoczna przy każdym napisanym przez Ciebie poście na forum Bajkitv.pl. Im większa będzie Twoja aktywność na forum Bajkitv.pl tym większa szansa, że jeszcze więcej użytkowników trafi do Twojej strony lub bloga. Oznacza to, że tylko i wyłącznie od Ciebie zależy ilu i jakich odbiorców przyciągniesz do swojej witryny.

Zasady? Twoja strona musi być zgodna z Naszym Regulaminem, a zwłaszcza z ust. dotyczącymi zamieszczanych treści, przy czym możesz potraktować je jakoby dotyczyły Twojej strony, a nie Bajkitv.pl. Wszelkie próby oszustwa w związku z zamieszczeniem reklamy Bajkitv.pl w Twojej witrynie mogą zakończyć się usunięciem reklamy z Twojej sygnatury i natychmiastowym zbanowaniem Twojego konta z Bajkitv.pl.

Płatna kampania reklamowa?
Nasi użytkownicy nie lubią wielkich bannerów czy wyskakujących okienek reklamowych itp., dlatego też aktualnie płatna reklama na Bajkitv.pl jest niedostępna. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z administracją na PW, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania. Jeśli chcesz możesz dodatkowo umieścić jedną z poniższych form reklamy na swojej stronie, aby wesprzeć serwis Bajkitv.pl. Będziemy wdzięczni!


Bajkitv.pl
Kod reklamy


Bajkitv.pl
Kod reklamy


Bajkitv.pl
Kod reklamy


Bajkitv.pl
Kod reklamy


Bajkitv.pl
Kod reklamy


Bajkitv.pl
Kod reklamy


Bajkitv.pl
Kod reklamy


Bajkitv.pl
Kod reklamy